spain
russian
english
french
czech
deutsch
  • almeria
  • almerimar
  • alcazaba
ŽIVOTOPIS ISPANSKING
twitter
facebook
blogger

ŽIVOTOPIS


Curriculum vitae
Narodil jsem se v El Ejidu v provincii Almería a od začátku bylo jasné, že mým úkolem je zdolávat velké a náročné úkoly. Učím (se) jazyky, cestuji, neustále mluvím a vyvíjím se na každém kroku a to mi dalo možnost založit tyto stránky.

Pracovní zkušenosti
Od počátku jsem projevoval zájem o jazyky a uvědomoval jsem si výhody znalosti několika řečí zaráz. A tak byla mou první zkušeností výuka ruštiny na Státní jazykovědné univerzitě v ruské Udmurtské republice. V Rusku jsem začal pracovat jako tlumočník a překladatel pro různé firmy a instituce, jako jsou obchodní komory, velvyslanectví a obchodní oddělení španělského velvyslanectví, a to jak na veletrzích a konferencích, tak při bilaterálních jednáních.

Později jsem pracoval v Bruselu v Úřadu vlády Andalusie a v Úřadu ruské obchodní komory při Evropské unii. Ispansking.com je moje osobní iniciativa, v níž mohu spojit všechny své dovednosti a znalosti a nabídnout vám kvalitní individuální služby.

Studium
Mám dva magisterské tituly z Univerzity v Granadě (slovanská filologie a politologie). Rovněž jsem studoval obor Ekonomie, stát a společnost na University College v Londýně a na Karlově univerzitě v Praze. Momentálně dokončuji doktorát ze slovanských jazyků na granadské univerzitě.
K tomu se přidalo i několik jazykových kurzů v zahraničí (srbština, chorvatština, polština) a kurzy managementu cestovního ruchu, simultánního tlumočení a mezinárodního obchodu na různých zahraničních univerzitách. Kromě toho mám slabost pro hru na violu – studoval jsem ji dva roky a teď pokračuji na Academie de Musique de Jette v Bruselu.

Cestování
Zmiňovat se v životopise o cestování se může zdát divné, ale díky mým cestám a zahraničním pobytům se mi podařilo získat úplnější vzdělání, než bych měl jako "pouhý" akademik. Také život, studium a práce v zemích, jako je Rusko, Německo, Velká Británie, Rakousko, Česká republika, Chorvatsko a Belgie, mi poskytly větší znalosti než pět let strávených na vysoké škole. Kromě toho jsem cestoval po celé východní Evropě a Balkánu, včetně zemí, jako je Srbsko, Bosna, Arménie, Slovensko a Polsko.

E
Životopis
arbol